O Nas

Każda z nas prawdopodobnie ma taki dzień, kiedy otwiera swoją szafę i myśli - znowu nie mam się w co ubrać. Znasz to? My też przez to przechodziliśmy, ale znaleźliśmy na to rozwiązanie. Chcesz wiedzieć jakie? Stworzenie marki Larsuu - tak właśnie rozwiązały się problemy z cyklu „nie mam się w co ubrać” „nic mi tu nie pasuje” „gdzieś już chyba widziałam taką stylizację”. Jeśli każde z tych stwierdzeń jest Ci znane, to zapraszamy Cię do świata Larsuu.

 

Marka Larsuu powstała z myślą o każdej kobiecie, która uwielbia piękne i nietuzinkowe rzeczy. Naszą misją jest tworzyć niepowtarzalne projekty, które pozwolą Ci na wyróżnienie się w tłumie szarych stylizacji. Nasze rozwiązania charakteryzują się niezwykłą pomysłowością. Każda z sukienek czy bluzek wykonana jest z dbałością o najmniejsze szczegóły. Po przejrzeniu każdej z naszych unikalnych kolekcji zauważysz wspólny element – niebanalne rozwiązania, ale także finezyjne i delikatne formy. Każda z sukienek idealnie nada się na eleganckie wyjścia, jednak, jeśli lubisz luźne i swobodne rozwiązania to także znajdziesz coś dla siebie. Dzięki nietuzinkowym rozwiązaniom, nasze ubrania możesz nosić na wiele sposobów – sukienki wiązane z paskiem w talii lub bez, splecione rękawy przy nadgarstkach lub puszczone luźno to tylko nieliczne z naszych propozycji.

 

Naszym priorytetem są wysokiej jakości materiały, dlatego stawiamy na to co najlepsze. Naszym flagowym materiałem jest jedwab. Zastanawiasz się, dlaczego? Uwielbiamy jego delikatność i szlachetność, jednak przede wszystkim za to, jak bardzo lubi go nasza skóra.

 

Kolekcje, które zobaczysz w naszym sklepie są limitowane. Tworzymy małe ilości każdego produktu, który widzisz na naszej stronie, dlatego możesz być pewna, że nie spotkasz nikogo w takiej samej stylizacji jak Twoja.

 

W Larsuu każda kobieta znajdzie coś dla siebie. Z naszymi sukienkami podkreślisz to, co uwielbiasz w swojej figurze i wydobędziesz swoje naturalne piękno.

 

Zastanawiasz się kim jest kobieta Larsuu? To tak naprawdę każda z Nas. Zarówno ja i Ty – romantyczne dusze, bizneswoman, marzycielki, panie domu, kobiety twardo stąpające po ziemi. Każda z Nas może być #larsuugirl i wyróżnić się z tłumu.

 

Bądź uwodzicielska, bądź bezkompromisowa, bądź odważna, bądź bezpośrednia, bądź kobietą Larsuu. Noś to co lubisz i czuj się w tym swobodnie. Bądź #larsuugirl.